
Zapraszamy osoby dorosłe na warsztaty z kolażowej monotypii, podczas których nauczysz się wykonywać grafiki za pomocą płytki żelowej, różnych akcesoriów i roślin, a z powstałych odbitek wykonasz kolaże, które połączysz z materiałami gotowymi takimi jak wycinki z kolorowych magazynów, typowymi dla klasycznego kolażu.
Przy wykorzystaniu materiału naturalnego, jakim są liście, fragmenty roślin, stworzymy wspaniałe prace, a także zwrócimy uwagę na nasze naturalne zasoby, jakimi obdarza nas przyroda.
Natura daje nam narzędzia do pracy, a także inspiracje.
Weźmiesz udział w całym procesie twórczym, a dodatkowo wspólnie wykorzystamy materiały recyklingowe oraz fragmenty roślin, takie jak np. opadłe liście, trawy czy fragmenty gałązek iglaków.
Warsztaty poprowadzi Agata Wronka (ig: krzywa_kreska)
Wydarzenie realizowane w ramach projektu Stacja Integracja – program aktywizacji i wzmocnienia MAL, finansowanego ze środków m.st. Warszawy.
Zapisy: zapisy@cal.org.pl // 22 126 26 18